Rekrutacja dzieci trwa przez cały rok kalendarzowy.

Obecnie przyjmujemy zapisy dzieci urodzonych w 2014 roku oraz w 2013, 2012 oraz 2011 roku (do Zerówki).

Jak zapisać dziecko do przedszkola Jutrzenka?

• Zapisów dokonuje dyrektor po wcześniejszym uzgodnieniu dotyczącym czasu spotkania z rodzicami (prawnymi opiekunami) dziecka, w budynku przedszkola.
  • W czasie spotkania rodziców zapraszamy do obejrzenia całego przedszkola, sal, placu zabaw, jadalni. Odpowiadamy na nurtujące Pastwa pytania, podglądamy funkcjonowanie grup.
  • Po podjęciu decyzji rodzice podpisują umowę z przedszkolem na okres edukacji przedszkolnej (możliwe wypowiedzenie za porozumieniem stron ze skutkiem natychmiastowym lub za miesięcznym wypowiedzeniem).
  • Ustalane są dni i godziny zajęć adaptacyjnych (jeśli dziecko przychodzi do nas we wrześniu, adaptacja odbywa się w ostatnim tygodniu sierpnia).
  • Rodzice wypełniają dokumenty niezbędne do sprawowania przez placówkę prawidłowej opieki nad dzieckiem.